Tofternas Samfällighetsförening
  
 
 »   Nyheter
 »   Kalender
 »   Forum
 »   Verksamhet
 »    - Bryggan
 »    - Vägarna
 »    - Vattenverket
 »    - Infiltrationsanl.
 »    - Parkeringsplatsen
 »    - Ladan
 »    - Gemensamma
          områden

 »   Styrelse
 »   Bildarkiv
 »   Protokoll
 »    - 2010 -
 »    - 2000 - 2009
 »    - 1990 - 1999
 »    - 1980 - 1989
 »    - 1973 - 1979
 »   Avgifter
 »   Stadgar
 »   Karta
 »   Blanketter
 »   Länkar
 »   Frågor och Svar
 »   Besöksfrekvens
 »   Om webbplatsen
 »   Startsidan

 »   Logga in - Medlem
 »   Logga in - Admin
  

Styrelse 2018 - 2019


Styrelse 14-15 

Bild på styrelsen 2014-15. Tre av medlemmarna är också med i årets styrelse; Bent Joar (till vänster), Tom (i mitten) och Benkt-Åke (till höger).

------------------------------

Ordf + kassör:

Bent-Joar Wang, Likollveien 58  N-1781 HALDEN Benjo@halden.net   

Tom Brun Johansen, Danseberget 28  N-1792 TISTEDAL  tombrun@hotmail.no  

Benkt-Åke Toftedahl, Karlsgatan 70c  45232 STRÖMSTAD  benkt@toftedahl.se

Karin Ekstrand, Fältjägarvägen 1  69153 KARLSKOGA Karin.Ekstrand@passagen.se 

Anne Ricksten, Tallboängen 68   43644 ASKIM anne.ricksten@vgregion.se

 

 

Suppleanter:

Vidar Gjendem, Opalveien 26D  N-1784 HALDEN   Vidar.Gjendem@gmail.com

Lennart Claesson, Böne 101 52375 DALUM Lennart.Claesson@geo3x.no

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Styrelsens sammansättning 1973-2018

(EXCEL-ark)

     Maj 2020
V Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
18    123
1945678910
2011121314151617
2118192021222324
2225262728293031

 Nyheter

  • Båtplatser fördelade
Styrelsen avgör år fö...
(2020-04-20)

  • Vattnet är påkopplat
Årets säkraste vårtec...
(2020-04-11)

  • Sök om båtplats på fasta bryggan
Styrelsen bestämmer å...
(2020-03-30)


Webbplatsen baserad på: FSY PLUS 2.1
© Wikinggruppen